За 5 днів друкарка надрукувала 120 сторінок.Скільки сторінок вона надрукує за 14 днів .якщо щодня

друкуватиме у 2 рази більше Допоможить

Ответы на вопрос

Отвечает Коняшков Никита.
Якщо за 5 днів надрукувала 120 сторінок, тож ділимо 120:5=24. 24 сторінки в день. 24*2=48. 48*14=672 сторінки за 14 днів.
Отвечает Чермных Даша.

Ответ:

1) 120:5=24(стр)-за один день 2)24* 2=48(стр)-в два раза больше за один день 3)48* 14=672(стр)-за 14 дней.

Пошаговое объяснение: