Відповіді розвязати задачу контрольна робота задача . За 4 дні друкарка надрукувала 120 сторінок .

Скільки сторінок вона надрукує за 14 днів , якщо друкуватиме на 8 сторінок більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Ключко Аня.

Ответ:

532

Пошаговое объяснение:

120/4=30

30+8=38

38×14=523