• За 4 дні друкарка надрукувала 120 сторінок. Скільки сторінок вона надрукує за 14 днів, якщо щодня

друкуватиме на 8 сторінок більше.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутым Верочка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 120 : 4 = 30 (стр) - печатает в 1 день

2) 30 + 8 = 38 (стр) - на 8 стр большее в 1 день

3) 38 * 14 = 532 (стр) - напечатает за 14 дней