За  4 дні друкарка надрукувала 120 сторінок. Скільки сторінок вона надрукує за 12 днів, якщо

щодня друкуватиме на 6 сторінок більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Бандурин Артем.

Ответ:

120/4=30

30+8=38

38×14=523

Пошаговое объяснение:

Отвечает Панфилов Никита.

За 12 днів вона нарощує 360 сторінок

Пошаговое объяснение:якщо за 4 дні 120 сторінок тоді за 1 день 30 сторінок

30×12=360сторінок за 12 днів