Даю 12 балов СРОЧНО .Троє робітників відремонтували квартиру за 4 дні. Перший, працюючи один, може

відремонтувати цю квартиру за 10 днів, а другий-за 12. За скільки днів може відремонтувати її третій робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиро Константин.

Ответ:

15 днів.

Пошаговое объяснение:

За один день троє робітників відремонтують 1/4 частину квартири.

За один день перший робітник відремонтує 1/10 частину квартири.

За один день другий робітник відремонтує 1/12 частину квартири.

За один день обидва робітники відремонтують

1/10 + 1/12 = 11/60 частину квартири.

За один день третій робітник відремонтує 1/4 - 11/60 = 4/60 = 1/15 частину квартири.

Всю квартиру третій робітник відремонтує за 1 : 1/15 = 15 днів.