Сашко прочитав 160 сторінок книги, що становить 5/16 всієї книги. З'ясуй, скільки сторінок У книзі.

Обери правильні твердження.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сытников Руся.

160:5*16=32*16=512- всього сторінок у книзі

Висновок: якщоб ми отримали менше число, то це б була неправильна відповідь

Відповідь: 512