У зошиті 18 сторінок.Учениця використала 1/3 частину Скільки сторінок зошита зайнято записами? У

книзі 35 сторінок.Дмитро прочитав 1/7 частину. Скільки сторінок прочитав Дмитро? Довжина 1/3 мотузки дорівнює 6м. Чому дорівнює довжина всієї мотузки

Ответы на вопрос

Отвечает Яшина Варвара.
18*1/3=6сторінок

35*1/7=5 сторінок

6*3=18 м
Отвечает Клиндухов Андрей.
1)Завдання №1:
Кількість сторінок поділимо на списану частина: 
18*1/3=6(с)
Відповідь:6

2)Завдання №2:
Кількість сторінок поділимо на списану частина:
35*1/7=5(с)

Відповідь:5

3)Завданния №3:
Потрібно помножити частину мотузки на її довжину:
6*3=18(м)
Відповідь:18