Дмитро прочитав книгу за пять днів він прочитав першого і другого дня по 53 сторінки 3-го і 4-го

дня по 47 сторінок 5 дня 50 сторінок.скільки в середньому дмитро прочитав сторінок за три дні

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

53+53+47+47+50=250/5=50

Покрокове пояснення:

Отвечает Жуков Дмитрий.

Ответ:

1)53:2=26,5(ст)

2)47:2=23,5(ст)

3)26,5+23,5+50=100(ст)

В: в середньому Дмитро прочитав

100 сторінок.

Пошаговое объяснение: