Дуже важливо та срочно!! це тестові завдання, дуже важливо! Позначити корені квадратного рівняння

2х²=3х​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарбаев Аян.

2х²=3х

2х²-3х=0

х(2х-3)=0

х1=0. 2х-3=0

х2=3/2