На теплоході пливло 2100 пасажирів. На першій зупинці вийшло 3/7 від загальної кількості пасажирів,

а на другій 3/10 від решти. Скільки пасажирів вийшло на другій зупинці?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Илья.
1.) 2100*3/7= 900 (пас.) - вийшло на 1 зупинці
2.) 2100-900=1200 (пас.) - усього залишилось
3.) 1200*3/10=360 (пас.) - вийшло на 2 зупинці