Нп теплоході пливло 2100 пасажиріа. На перший зупинці аийшло 3/7 від загальноі кількості ппсажиріа.

А на другій 3/10 від решти. На скільки більше пасажирів вийшло на першій зупинці. Ніж на другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Гришаков Рома.
РЕШЕНИЕ
1) 2100 * 3/7 = 900 чел - вышло  на первой 
2) 2100 - 900 = 1200 чел - осталось
3) 1200 * 3/10 = 360 чел - вышло на второй
4) 900 - 360 = на 540 чел больше на первой - ОТВЕТ