обчисли обʼєм прямокутного паралелепіпеда ,довжина якого дорівнює 5 см ,а ширина - 4см,а висота - у

два рази менша за ширину

Ответы на вопрос

Отвечает Русанов Влад.

Ответ: Довжина паралелепіпеда = 5 см

Ширина паралелепіпеда = 4 см

Висота = (1/2) * ширина

Висота = (1/2) * 4 см = 2 см

Об'єм паралелепіпеда = Довжина * Ширина * Висота = 5 см * 4 см * 2 см = 40 см³

Отже, об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 40 см³.

Пошаговое объяснение: