Розв'яжи задачу. Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 12 см, ширина на 3 см менша, ніж

довжина, а висота - у 3 рази менша, нiж ширина. Знайди об'єм прямокутного паралелепіпеда.СРОЧНО ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

Відповідь:

324 см^3.

Покрокове пояснення:

1). 12 - 3 = 9 (см) ширина паралелепіпеда;

2). 9 : 3 = 3 (см) висота паралелепіпеда;

V = a•b•c

3). 12•9•3 = 324 (см^3) об‘єм паралелепіпеда.

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

324 см³

Пошаговое объяснение:

1) 12 - 3 = 9 (см) — ширина параллепипеда

2) 9 : 3 = 3 (см) - высота параллепипеда

3) 12 * 9 * 3 = 324 (см³) - объем параллепипеда