(t + 2) ^ 2 + (3 - t)(3 + t) - 6(t + 2) спростіть вираз знайдіть його значення при t=5 3/7​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Илья.

Розкриваємо дужки та скорочуємо подібні доданки:

(t + 2) ^ 2 + (3 - t)(3 + t) - 6(t + 2) =

= (t ^ 2 + 4t + 4) + (9 - t ^ 2) - 6t - 12 =

= -t ^ 2 - 2t + 1

Тепер підставляємо t = 5 3/7:

-t ^ 2 - 2t + 1 = -(5 3/7) ^ 2 - 2(5 3/7) + 1 =

= -194/49 - 296/49 + 49/49 =

= -441/49 = -9

Отже, значення виразу при t = 5 3/7 дорівнює -9.