1,3x+4,25 = 8,02 пж ответ и решение


Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Далер.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти значення x в цьому рівнянні, потрібно спочатку позбавитися від дробів та перенести всі члени змінної x на одну сторону рівняння, а числові значення на іншу. Зробимо це поетапно:

Віднімемо 4,25 від обох боків рівняння:

1,3x = 8,02 - 4,25

1,3x = 3,77

Поділимо обидві частини рівняння на 1,3, щоб знайти значення x:

x = 3,77 ÷ 1,3

x ≈ 2,9

Отже, розв'язок рівняння: x ≈ 2,9.

Отвечает Якимова Милана.

Ответ:х=2,9

Пошаговое объяснение:1,3х+4,25=8,02

1,3х=8,02-4,25

1,3х=3,77

х=2,9