16. Периметр прямокутника дорівнює 28 см, а ширина на 4 см менша від довжини. Знайдіть площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазурин Андрей.

Доброго ранку!

Нехай х - довжина, тоді х - 4 ширина.

(2х + (х - 4)) * 2 = 28

(2х + (х - 4)) = 28 : 2

2х + (х - 4 = 14

3х - 4 = 14

3х = 14 + 4

3х = 18

х = 18 : 3

х = 6

Перевірка:

(2 * 6 + (6 - 4)) * 2 = 28

(12 + 2) * 2 = 28

14 * 2 = 28

28 = 28

Вірно!

S = а * b

Дістанемо площу по формулі:

S = 6 * 2 = 12 см²

ВІдповідь: площа даного прямокутника становить 12 см².