90. > Накресли прямокутник, довжина якого дорівнює 4 см 5 мм, довжини. Визнач площу прямокут-

а ширина становить ника. 1 - 3

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Арина.

Для вирішення цієї задачі ми повинні спочатку виразити довжину прямокутника і його ширину в одиницях одного типу, наприклад, у сантиметрах:

Довжина прямокутника: 4 см + 5 мм = 40 мм + 5 мм = 45 мм

Ширина прямокутника: (1/3) * 45 мм = 15 мм

Тепер, коли ми знаємо довжину і ширину прямокутника в одних і тих же одиницях, ми можемо визначити його площу, використовуючи формулу:

Площа прямокутника = довжина * ширина

Підставляємо відповідні значення:

Площа прямокутника = 45 мм * 15 мм = 675 мм²

Отже, площа прямокутника дорівнює 675 мм².

Отвечает Шангреев Руслан.

Пошаговое объяснение:

1 см = 10 мм

4см 5мм = 45 мм

1) 1/3 * 45 = 45/3 = 15 (мм) - ширина прямоугольника

2) 45 * 15 = 675 (мм²) - площадь прямоугольника

С помощью линейки начерти прямоугольник, где:

Длина = 4см 5мм (45мм)

Ширина = 1см 5мм (15мм)