Довжина прямокутника дорівнює 80 см а ширина становится 80% довжини об-числы периметр площадь

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Muhangali Kuanish.

Відповідь:

Довжина прямокутника дорівнює 80 см, а ширина дорівнює 80% довжини, тобто ширина дорівнює 0.8 * 80 см = 64 см.

Периметр прямокутника дорівнює сумі довжини всіх його сторін. Так як прямокутник має дві пари сторін, які мають однакову довжину, периметр можна знайти за формулою:

P = 2 * (довжина + ширина)

Отже, периметр прямокутника:

P = 2 * (80 см + 64 см) = 288 см

Площа прямокутника дорівнює добутку його довжини та ширини. Таким чином, площа прямокутника:

S = довжина * ширина = 80 см * 64 см = 5120 см²

Отже, периметр прямокутника дорівнює 288 см, а площа дорівнює 5120 см².

Покрокове пояснення: