Срочно!!!знайдіть периметр трикутника abcd якщо а(-4;2) в(6;2) с(6;-5)


Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Регина.

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти периметр трикутника ABCD, спочатку необхідно знайти довжини сторін трикутника, використовуючи формулу відстані між двома точками в просторі.

Довжина сторони AB:

AB = √[(x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²] = √[(6 - (-4))² + (2 - 2)²] = √(10²) = 10

Довжина сторони BC:

BC = √[(x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²] = √[(6 - 6)² + (-5 - 2)²] = √(7²) = 7

Довжина сторони AC:

AC = √[(x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²] = √[(6 - (-4))² + (-5 - 2)²] = √(20² + 7²) = √(449)

Отже, периметр трикутника ABCD:

P = AB + BC + AC = 10 + 7 + √(449) ≈ 28.67

Отже, периметр трикутника ABCD дорівнює близько 28.67. Одиниці виміру залежать від одиниць виміру координат.