Заполни в таблице недостающие данные 2 4 м 5 дм b 2 м ДМ h 3 м 8 дм V M 400 дм 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Galushka Zahar.

Ответ:

Для заповнення недостаючих даних у таблиці, використаємо відповідності між одиницями вимірювання:

1 м = 10 дм

1 м³ = 1000 дм³

Тепер заповнимо таблицю:

|  V   |  S   |  h   |

|-----|-----|-----|

| 400 |  ?  | 3 м 8 дм |

| ? | 2 м ДМ  | ?  |

| 2 м | 4 м 5 дм | ? |

Для заповнення недостаючих значень, використаємо відповідні формули:

1) Для обчислення площі основи S, використовуємо відомі значення V = 400 дм³ і h = 3 м 8 дм:

400 дм³ = S * 3 м 8 дм,

S = 400 дм³ / (3 м 8 дм) = 400 дм³ / 38 дм = 10,53 дм² (округлюємо до двох десяткових знаків).

2) Для обчислення об'єму V, використовуємо відомі значення S = 2 м ДМ і h = 3 м 8 дм:

V = S * h = (2 м * 10 дм) * (3 м + 8 дм) = 20 м² * 38 дм = 760 дм³.

3) Для обчислення висоти h, використовуємо відомі значення V = 2 м і S = 4 м 5 дм:

2 м = S * h = (4 м * 10 дм) * (5 дм) = 40 м² * 5 дм = 200 дм³,

h = 200 дм³ / 2 м = 100 дм / 2 м = 50 дм.

Остаточно заповнимо таблицю:

|  V   |   S   |    h   |

|-----|------|------|

| 400 | 10,53 дм² | 3 м 8 дм |

| 760 | 2 м ДМ | 50 дм |

| 2 м | 4 м 5 дм | 200 дм |