За 3 дні регати яхта подолала 234,9 км. За перший 4 день яхта подолала цієї відстані, а за другий

на 9 8,3 км менше, ніж за перший. Скільки кілометрів долала яхта щодня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмин Денис.

При копіювані задачі, мабуть, перескочили цифри? Правильно:

За 3 дні регати яхта подолала 234,9 км. За перший день яхта подолала 4/9 цієї відстані, а за другий - на 8,3 км менше, ніж за перший. Скільки кілометрів долала яхта щодня?

Розв'язання:

1) 234,9 : 9 * 4 = 104,4 (км) - подолала яхта за перший день;

2) 104,4 - 8,3 = 96,1 (км) - подолала яхта за другий день;

3) 104,4 + 96,1 = 200,5 (км) -разом за перший і другий дні;

4) 234,9 - 200,5 = 34,4 (км) - подолала за третій день.

Відповідь: 104,4 км; 96,1 км; 34,4 км.