При яких значеннях змінної сравджується рівність ⅝у-¾=2у-2⅖?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимовна Каролина.

Ответ:

1,2

Пошаговое объяснение:

(5/8)у - 3/4 = 2у - 2 2/5

(55/40)у = 66/40

у=66/40 : 55/40

у=1,2