У шкільну їдальню привезли 4 ящики груш і 6 ящиків яблук. Маса привезених яблук 48 кг. Яка маса

привезених 2. груш, якщо ящик груш на 2 кг легший, ніж ящик яблук,

Ответы на вопрос

Отвечает Королев Дима.

Ответ:Для розв’язання задачі можна скористатися наступною системою рівнянь:

4x + 6y = 48, де x - маса 1 ящика груш, y - маса 1 ящика яблук

x = y - 2, оскільки ящик груш на 2 кг легший, ніж ящик яблук

Замінюємо x у першому рівнянні на вираз з другого рівняння:

4(y - 2) + 6y = 48

Розв’язуємо рівняння відносно y:

4y - 8 + 6y = 48

10y = 56

y = 5,6

Отже, маса 1 ящика яблук дорівнює 5,6 кг. Замінюємо y у другому рівнянні і знаходимо масу 1 ящика груш:

x = 5,6 - 2 = 3,6

Отже, маса 1 ящика груш дорівнює 3,6 кг.