При яких значеннях змінної справджуеться рівність:0,4(x-9)=0,7+0,3(x+2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Александра.

Ответ:

При значенні 49

Пошаговое объяснение:

0,4(x-9)=0,7+0,3(x+2)​

Розкриваю дужки

0,4х-3,6=0,7+0,3х+0,6

Звожу подібні доданки

0,4х - 3,6 = 1,3 + 0,3х

0,4х-0,3х=1,3+3,6

0,1х=4,9

х= 4,9/0,1

х=49

Отвечает Пухов Дмитрий.

Ответ:

0,4х-3,6=0,7+0,3х+0,6

0,1х=1,3+3,6

0,1х=4,9

х=49