Учні та учениці разом з вчителькою відправились на триденну екскурсію автобусом. Довжина маршруту

становить 387 км. Першого дня вони проїхали 148,145 км, що на 12 750 м більше ніж другого дня. Скільки кілометрів вони проїхали третього дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исакова Анжелика.

Ответ:

1.)148,145-12,750=135,395(км)-другого дня

2.)387-(148,145+135,395)=103,46(км)-за третій день.

Відповідь:третього дня вони проїхали 103,46 кілометрів.

Пошаговое объяснение: