учень впродовж вивчення теми отримав такі оцінки: 6, 9, 7. Яку оцінку йому потрібно отримати за

контрольну, щоб тематична оцінка в нього була 8 балів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курсакова Анастасия.

середня оцінка = (оцінка 1 + оцінка 2 + оцінка 3) / кількість оцінок

Замінюючи в формулі відомі значення, отримуємо:

8 = (6 + 9 + 7 + x) / 4

Ми шукаємо невідому оцінку x, тому перетворюємо формулу, щоб виразити x:

x = (8 * 4) - (6 + 9 + 7) = 32 - 22 = 10

Отже, учень повинен отримати оцінку 10 за контрольну, щоб його тематична оцінка була 8 балів.