У двох вагонах поїзду їхала однакова кількість людей .Коли з першого вагону вийшли 12 людей,а в

другому 22, то в першому вагоні залишилося в 6 разів більше людей ніж в другому.Скільки людей було в вагонах спочатку??

Ответы на вопрос

Отвечает Санникова Ксения.

Відповідь:

У вагонах спочатку було 24 людини.

Покрокове пояснення:

Позначимо як Х - кількість людей у вагонах спочатку. Після того, як з першого вагону вийшли 12 людей у ньому залишилось ( Х - 12 ) людей. Після того, як з другого вагону вийшли 22 людей у ньому залишилось ( Х - 22 ) людей. За умовами задачі у першому вагоні залишилося у 6 разів більше людей ніж в другому. Отримаємо рівняння:

Х - 12 = 6 × ( Х - 22 )

Х - 12 = 6Х - 132

6Х - Х = 132 - 12

5Х = 120

Х = 120 / 5 = 24 людини було у вагонах спочатку.

Перевірка:

У вагонах спочатку було 24 людини.

Після того, як з першого вагону вийшли 12 людей у ньому залишилось 24 - 12 = 12 людей.

Після того, як з другого вагону вийшли 22 людей у ньому залишилось 24 - 22 = 2 людини.

У першому вагоні залишилося у 12 / 2 = 6 разів більше людей ніж в другому.

Все вірно.