Кілограм цукерок коштував 230 грн. Під час розпродажу ціна цукерок зменшила- ся на 25 %. Якою стала

ціна цукерок? хелп ми плиззз!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хромов Илья.

230 : 100 • 25 = 57,5 (грн) – знижка. 2) 230 – 57,5 = 172,5 (грн) – стала ціна. Відповідь: 172,5 грн.