У першому мішку було у 3 рази більше борошна ніж у другому. Після того як з першого мішка взяли

15кг, а з другого 5кг, то у першому мішку стало на 20кг борошна більше ніж у другому. Скільки кілограм борошна було у кожному мішку спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Купрюхин Иван.
1)3*15=45-за 2мішок
2)45+20=65-за 1 мішок