Добуток різниць чисел 56і 48 та 27 і 18


Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

Ответ:Добуток різниць чисел 56 і 48 та 27 і 18 можна обчислити наступним чином:

Різниця чисел 56 і 48 дорівнює 56 - 48 = 8.

Різниця чисел 27 і 18 дорівнює 27 - 18 = 9.

Тепер обчислимо добуток цих двох різниць:

8 * 9 = 72.

Отже, добуток різниць чисел 56 і 48 та 27 і 18 дорівнює 72.

Отвечает Соколова Настенька.

Ответ:

1)8. 2) 9. ......................