Срочно помогите середнє арифметичне чисел 1,7 3,5 і 2,6


Ответы на вопрос

Отвечает Цибизов Игорь.

Ответ:

2,6

Пошаговое объяснение:

1,7+3,5+2,6=7,8

7,8:3=2,6

Отвечает Левшунова Лера.

Ответ:

2,6

Пошаговое объяснение:

Для знаходження середнього арифметичного чисел треба знайти їх суму та поділити на кількість чисел:

\frac{1,7+3,5+2,6}{3} = \frac{7,8}{3} = 2,6