До деякого числа додали 6 й отримане число збільшили в 1,4 рази. Відняли 8,2 і отримали

5,8.Знайдіть невідоме число

Ответы на вопрос

Отвечает Синёва Екатерина.

Доброго ранку!

1) 5,8 + 8,2 = 14

2) 14 : 1,4 = 10

3) 10 - 6 = 4

Відповідь: невідоме число становить 4.

Отвечает Цаплин Всеволод.

Складемо рівняння:

(х+6)*1.4-8.2=5.8

(х+6)*1.4=5.8+8.2

(х+6)*1.4=14

(х+6)=14:1.4

(х+6)=10

х=10-6

х=4

Тепер перевіримо:

(4+6)*1.4-8.2=5.8

Відповіді співпадають тому я розв'язав правильно.