Вкажіть, рівняння яке є розв'язком задачі:Від деякого числа відняли 75, потім отримане число

зменшили на 33. В результаті отримали число 13. Знайдіть невідоме число. *2 балла(х – 13) – 33 = 75(х – 75) + 13 = 33(х – 75) – 33 = 13(х – 75) ∶ 33 = 13​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Дарья.
(х-75) - 33 = 13
х= 121
Отвечает Красиков Даня.

Ответ:

1. х-13-33=75; х=75+13+33;х=121

2. х-75+13=33;х=33+75-13;х=95

3. х-75-33=13;х=121

4. х-75:33=13;х=2 904

Пошаговое объяснение: