Знайдіть площу круга, діаметр якого дорівнює 8 см A. 64n cm квадрате Б. 8n cm квадрате B. 16 cm

квадрате Г. 16n cm квадрате

Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

Ответ:

Г)

Пошаговое объяснение:

d = 8 см

r = 8 : 2 = 4 см


S = пr^2

S = п * 4^2 = п * 16 = 16п см^2