В першому контейнерi було у 3 рази менше кілограм екзотичних фруктів, ніж у другому. Після того як

з першого контейнера забрали 11 кг, а з другого 13 кг фруктів, то в першому контейнеру залишилось на 52 кг менше ніж в другому. Скільки екзотичних фруктів було в кожному контейнері спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белобородова Алёнка.

Пошаговое объяснение:

1 контейнер = х кг фруктов

2 контейнер = 3х кг фруктов

(3х - 13) - (х - 11) = 52

3х - 13 - х + 11 = 52

2х - 2 = 52

2х = 52 + 2

2х = 54

х = 54 : 2

х = 27

1 контейнер = (х) = 27 кг фруктов

2 контейнер = (3х) = 3 * 27 = 81 кг фруктов

Отвечает Пучкова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому контейнері - х кг фруктів, тоді удругому - 3х кг, після того як з першого контейнера забрали 11 кг в ньому залишилось (х - 11) кг, а з другого 13 кг, то в цоьму залишилось

(3х - 13) кг фруктів. Складемо рівняння:

(3х - 13) - (х - 11) = 52

3х - х = 52 + 13 - 11

2х = 54

х = 54 : 2

х = 27 кг фруктів  було спочатку у першому контейнері

3х = 3 * 27 = 81 кг фруктів було спочатку у другому контейнері