СРОЧНО ДАЮ 100 балов У 9 однакових пляшок розлили 27 л фруктового сиропу. Ємність каністри на 2 л

більша, ніж емнiсть пляшки. Скільки потрібно каністр, щоб розлити 40 л сиропу?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Савелий.

Ответ:

У одній пляшці міститься 27 л / 9 пляшок = 3 л сиропу.

Ємність однієї пляшки 3 л, тому ємність каністри складає 3 л + 2 л = 5 л.

Аби розлити 40 л сиропу, потрібно 40 л / 3 л пляшок = 13.33 пляшок (заокруглюємо до більшого), або 40 л / 5 л каністр = 8 каністр.

Отже, знадобиться щонайменше 8 каністр, щоб розлити 40 л сиропу.

Пошаговое объяснение: