13. Із 8 співробітникiв вiддiлу троє мають поїхати на конференцію. Скіль- кома способами можна

скласти таку групу делегатів,​

Ответы на вопрос

Отвечает Акопов Сергей.

Ответ:

56 способами можна скласти групу делегатів

Пошаговое объяснение:

Із 8 співробітникiв вiддiлу троє мають поїхати на конференцію. Скіль- кома способами можна скласти таку групу делегатів

Розв'язання

Порядок осіб у групах неважливий, тому скористаємось формулою

комбінації ( Із 8 співробітникiв вибрать 3):

\bf C_n^m=\dfrac{n!}{m!(n-m)!}

\sf C_8^3=\dfrac{8!}{3!(8-3)!}=\dfrac{8!}{3!\;5!}=\dfrac{6\cdot7\cdot8}{1\cdot2\cdot3} =\bf 56

Відповідь: 56

#SPJ1