Петрик ішов зі школи до бабусі 0 кома 5 годин полем і 0 кома вісім годин лісом пройшовши 3 кома 52

км з якою швидкістю йшов Петрик полем якщо лісом він рухався зі швидкістю 2 кома 5 км год

Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Михайло.

Ответ:

3,04

Пошаговое объяснение:

2,5·0,8=2 км шёл лесом.

3,52-2=1,52 км шёл полем.

Посчитаем с какой скоростью шел Петя полем:

1,52/0,5=3,04 км/ч