Завда Через, одну трубу басейн наповнюється водою за 4 год, а через другу — за 6 год. Яку частину

басейну наповнять водою дві труби, працюючи разом, за 1 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

5/12

Пошаговое объяснение:

5/12

Пошаговое объяснение:

1) 1/4 басейну наповнить перша труба за одну годину

2) 1/6 басейну наповнить друга труба за одну годину

3) 1/4+1/6=3/12+2/12=5/12 басейну наповнять обидвi труби за одну годину

Отвечает Лофердюк Ксения.

Відповідь:

Спочатку потрібно знайти, яку частину басейну заповнює кожна труба окремо, це буде 1/4 та 1/6 басейну відповідно для першої та другої труби.

Тепер, додаємо ці два значення і отримаємо, яку частину басейну заповнять труби за годину разом:

1/4 + 1/6 = 3/12 + 2/12 = 5/12

Покрокове пояснення: