Площа прямокутника дорівнює 1395 см2, а його ширина - 9 см. обчисли периметр такого прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Раковиненко Елизавета.

Ответ:

Отже, периметр такого прямокутника дорівнює 327 см.

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина прямокутника дорівнює L см. Тоді, згідно з формулою площі прямокутника, маємо:

L * 9 = 1395

Отже, довжина L буде дорівнювати:

L = 1395 / 9 = 155

Отже, периметр прямокутника дорівнюватиме:

P = 2L + 2W = 2(155) + 2(9) = 309 + 18 = 327

Отже, периметр такого прямокутника дорівнює 327 см.

Отвечает Ляшко Артьом.

Ответ:

Необхідно спочатку знайти довжину прямокутника. Для цього можна скористатися формулою площі:

П = 2(a + b), де a - довжина, b - ширина.

1395 = 2(a + 9)

a + 9 = 697.5

a = 688.5

Отже, довжина прямокутника становить 688.5 см.

Тепер можемо обчислити периметр:

П = (a + b) *2

П =(688.5+9)*2=1394см

Відповідь: периметр такого прямокутника становить1386 см

Пошаговое объяснение: