Быстрее даю 40 балов Завдання № 7 Сума довжини і ширини прямокутника дорівнює 9,6 см, причому

ширина складає - від довжини. Знайдіть площу і периметр прямокутника.(сроооооочноооооо у меня мало времени)​

Ответы на вопрос

Отвечает Малеев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3х+5х=9,6

8х=9,6

х=9,6/8

х= 1,2

1,2*3=3,6(см) — ширина прямокутника

1,2*5=6(см) — довжина прямокутника

S=3,6*6=21,6(см^2)

P=3,6*2+6*2=7,2+12=19,2(см)

Не точно

Отвечает Седойкин Влад.

Ответ:

площа 22.95 см²

периметр 19.2 см

Пошаговое объяснение:

Давайте позначимо довжину прямокутника як "х" см. За умовою задачі, ширина складає - від довжини, тому ширина дорівнює "х - 0.6" см. За відомою сумою довжини і ширини прямокутника, ми можемо записати рівняння:

х + (х - 0.6) = 9.6

Розв'язавши це рівняння, ми отримуємо:

2х - 0.6 = 9.6

2х = 10.2

х = 5.1

Тому довжина прямокутника дорівнює 5.1 см, а ширина дорівнює (5.1 - 0.6) = 4.5 см.

Щоб знайти площу прямокутника, ми можемо використати формулу:

Площа = довжина * ширина

Отже, площа прямокутника дорівнює:

Площа = 5.1 см * 4.5 см = 22.95 см²

Щоб знайти периметр прямокутника, ми можемо використати формулу:

Периметр = 2 * (довжина + ширина)

Отже, периметр прямокутника дорівнює:

Периметр = 2 * (5.1 см + 4.5 см) = 19.2 см