Автомобiль рухався в одному напрямі 6 год. зі швидкістю 50 км/год, а в протилежному напрямi вiн

ïхав 4 год. зі швидкістю 75 год. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Айдаровна Ралинка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

путь S 1 = 50*6 = 300 км

путь S 2 = 4*75 = 300 км

Средняя скорость = 300 +300 / 6+4 = 600/10 = 30 км/час