Помогите пожалуйста! Влад прочитав 342 сторінки книги що становить 3/5 того, що ще залишилося

прочитати. Скільки сторінок має книга

Ответы на вопрос

Отвечает Пашнина Вероника.

Відповідь:478 сторінок має книга. Сподіваюсь поавильно.

Покрокове пояснення: 342:5*7=68*7=478 (с.)