ТЕРМІНОВО!!!!! ДАЮ 25 БАЛІВ фермер вирішив засіяти соняшником ділянку прямокутної форми, ширина

ділянки становить 500 м, а її довжина - 800м . скільки насіння сонишника потрібно заготувати, якщо норма висіву становить 15 кг на один га?

Ответы на вопрос

Отвечает Нажиден Анель.

Ответ:

Спочатку треба перевести площу ділянки з квадратних метрів до гектарів. Для цього використовуємо формулу:

Площа (га) = (ширина (м) * довжина (м)) / 10,000

Підставляємо дані:

Площа (га) = (500 м * 800 м) / 10,000 = 40 га

Тепер можемо обчислити кількість насіння соняшника, яке потрібно заготувати. Для цього множимо площу (га) на норму висіву (кг/га):

Кількість насіння (кг) = Площа (га) * Норма висіву (кг/га) = 40 га * 15 кг/га = 600 кг

Отже, фермеру потрібно заготувати 600 кг насіння соняшника.

Пошаговое объяснение:

Както так

Отвечает Дромашко Юля.

Ответ:

600 кг

Пошаговое объяснение:

1 га = 10 000 м²

1) 500 * 800 = 400 000 (м²) - площадь участка

400 000 м² = 400000 : 10000 = 40 га

2) 15 * 40 = 600 (кг) - семян потребуется