льоном засіяли 2 ділянки.площа 1 ділянки-3 га,а 2 ділянки-5 га.усього потрібно було 960 га насіння

льону.скільки кг насіння льну було посіяно на кожній ділянці,якщо норма висіву однакова

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.
1) 3+5=8
2)960/8=120
3) 120*3=360
4) 120*5=600