Одна сторона земельної ділянки прямокутної форми дорівнює 20 м, і вона на 10 м коротша від іншої.

Ділянку засіяли соняшником. Скільки потрібно насіння, якщо на 1 м2 потрібно 300 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Демедюк Андрей.

Ответ:

S = 20*10=200 м2

300*200=60000 г