Одна сторона земельної ділянки прямокутної форми дорівнює 30 м, і вона на 10 м коротша від іншої.

Ділянку засіяли кукурудзою. Скільки потрібно насіння, якщо на 1м2 потрібно 300 г? 1. 180 кг2. 360 кг3. 42 кг4. 30 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Белозор Антон.

Відповідь:

2. 360 кг

Покрокове пояснення:

1) 30+10 =40 м- друга сторона ділянки;

2) 40 * 30 =1200 м²- площа земельної ділянки

3) 1200 *300= 360000 г=360 кг