8.* Розв'яжи одну із задач на вибір. (2 бали) а) Два велосипедисти одночасно від'їхали від

спільного старту в різних напрямках по велотреку, який має форму кола. Швидкість 12 км/год, а другого - 13 км/год. Яка відстань уздовж велотреку буде між велосипедистами через 12 хв, якщо ЙОГО ДОВЖИ- на 2 км? першого п​

Ответы на вопрос

Отвечает Яроцкая Ксения.

Ответ:

1км

Пошаговое объяснение:

1)(16+14*10/60=5(км)- відстань уздовж велотреку між велосипедистами

2)5-(2+2=1(км)

Надіюсь допоміг поставте лайк будьласка і позначте як найкращого)