Як вирішити рівняння (700/х+20)/4=40


Ответы на вопрос

Отвечает Махмутова Катя.

Відповідь:

(700:x+20):4=40

700:х+20=40*4

700:х+20=160

700:х=160-20

700:х=140

х=700:140

х=5

(700:5+20):4=40

              40=40

Покрокове пояснення: