3. Мама пошила своїм трьом донечкам нові плаття. На перше плаття вона витратила 1,65 м тканини,

на друге 2,1 м, а на третє — 1,8 м. Скільки метрівтканини у середньому пішло на одне плаття?а) 1,56 м; б) 1,8 м; в) 1,85 м; г) 1,9 м

Ответы на вопрос

Отвечает Юрьева Юлия.
1,65+2.1+1.8=5.55(м)на всі плаття
5.55:3= 1.85(м)у середньому на одне плаття
Відповідь :в